Aktualności

PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING ROZPOCZYNAMY W LIPCU

Szanowni Państwo, Entuzjaści Nordic Walking

Polska Federacja Nordic Walking działając w porozumieniu z naszymi partnerami samorządowymi oraz sponsorami rozpoczyna organizację zawodów sportowych w roku 2020.

Ustaliliśmy niezbędne warunki, aby rywalizacja sportowa przebiegała z zachowaniem podstawowego bezpieczeństwa dla sportowców, organizatorów oraz kibiców.
Tegoroczne zawody odbędą się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Szczególny czas odmrażania gospodarki narodowej spowodowany wcześniejszym lockdown'em wymaga zastosowania nowych reguł organizacyjnych.

Dla Zespołu PFNW i dla mnie osobiście bezpieczeństwo jest wartością nadrzędną. Dlatego formuła zapisów, startów oraz wręczania medali i pucharów zostanie zmieniona. Zapewnimy rekomendowany dystans społeczny. Pozostałe, znane z wcześniejszych zawodów zabezpieczenia medyczne, organizacyjne, pożarowe i ubezpieczeniowe pozostają bez zmian. O szczegółach organizacyjnych będziemy informowali na bieżąco.

Głęboko wierzę i jestem przekonany w oparciu o wieloletnie doświadczenie, że podołamy nowym wyzwaniom. Równocześnie mamy absolutną pewność, że prawidłowo uprawiany Nordic Walking poprawia szeroko pojęte zdrowie trenujących. Zawodnicy zawodów pucharowych PFNW stanowią światową elitę sportowców uprawiających NW i swoim świadectwem potwierdzacie jak ważne dla zdrowia jest regularne uprawianie naszej dyscypliny .

Wspólnie możemy rozwijać ideę rywalizacji sportowej NW i nadać nowy impuls do wyjścia z kryzysu, który nas dotknął.
Zawody Pucharowe oraz MP i MP w maratonie odbędą się !!!

Zapraszamy do uczestnictwa
Olgierd Bojke, prezes PFNW.

Kalendarz PFNW na 2020, wersja ostateczna na dzień 04.06.2020 r.

  • 11.07 - Polanica Zdrój - Puchar Polski Nordic Walking
  • 12.09 - Hajnówka - Mistrzostwa Polski Nordic Walking

Puchary Regionalne

  • 19.07 - Wągrowiec
  • 26.07 - Skrwilno
  • 20.09 – Biały Bór

Aktualnie prowadzimy rozmowy na temat 4 imprezy w kalendarzu Pucharów Regionalnych w terminie wrześniowym.

10.10.2020 r. - Jastrowie

  • VII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie
  • IX Otwarte Sztafetowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie
  • IV Młodzieżowe Sztafetowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking
Prosimy uczestników, o przenoszenie opłat z imprez, które nie odbyły się i nie ma ich w kaledarzu na inne imprezy.

OTWIERAMY SKLEP Z PAMIĄTKAMI

Pragniemy poinformować, że od dnia 24 lutego 2020 roku uruchomiliśmy możliwość zakupu pamiątek dedykowanych Pucharowi Polski Nordic Walking 2020. Rozpoczynamy od publikacji koszulek Pucharów Regionalnych 2020.

Już niebawem pojawią się kolejne artykuły w sprzedaży. Jeśli chodzi o rozmiarówkę koszulek wykonywanych na zawody w sezonie 2020, przedstawiamy na załączonym obrazku.

Sklep w menu

 

 

Polska Federacja Nordic Walking
Puchary regionalne

Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy to zachęcamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego. Umożliwi on szybki kontakt z organizatorem i administratorem systemu.

Kliknij tutaj aby utworzyć zgłoszenie